Sohbet Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları dijital sosyal medya çağında farklı Ülkeler ve Şehirlerden tercih edilerek, bay ve bayanlarla cinsel sohbet kurmak güzel vakit geçirmek ve vaktinizin eğlenceli hale getirmek için atesli sohbet etme imkanı yaratmak ve siz değerli kullanıcılarımıza, ücretsiz sohbet etme ve yetişkin sohbet yapma olanağı ve imkanı sunmaktayız. Dünyanın her yerinden katılan Binlerce kullanıcıları bir araya getirerek sağlamış olduğumuz sohbet chat sitesinde kızlarla ve erkeklerle kolay ve hızlı Sohbet'e bağlantı kurarak, Sohbet etmeye başlayabilir ve gününüzün ateşli cinsel içerikli sohbet etme fırsatı yakalaya bilirsiniz. Atesli.ORG Ailesi olarak herşeyin en güzelini Kullanıcılarına sağlamaktadır.

Cafe Sohbet mIRC Programları

Bizim diğer söyleşi odalarından ne benzer biçimde bir farkımız var niçin CafeSohbet Kullanmalısınız. İlk önce eger ki mIRC CafeSohbet bağlantısına daha önce giriş yapmış iseniz buraya tıklayıp giriş yapın. Şimdi ilk kere gelen arkadaşım sitemize ve söyleşi sistemimize hoş geldin. Uzun ve zor bir web sörfünden sonrasında ufak bir tebessüm ile karşılıyoruz seni. 🙂 Şimdi senin sisteme girmeyi bilmediğini ve kullanmayı bilmediğini farzediyoruz. En önce nasıl sisteme giriş yapacağını buradan öğren.
İnternet Cafeler için söyleşi Programı
“Ben Sisteme Giriş Yapmayı Öğrendim”
Diyorsanız…
Sisteme giriş yapmayı öğrendi iseniz yani
sistem hakkında siz değerli üyelerimizin daha rahatsohbet edebilmeniz adına
bazı kurallara
buradanulaş.
Sanal Dünyanın esrarlı Kapısı
<< Cafe Sohbet >>

Kurallar ve BizSistem siteyi tarayarak öğrendiğiniz üzere sohbet sistemimize giriş gayet sıradan ve rahat fakat bir tek sohbete bağlanmak ile her şey bitmiyor bazı söyleşi sitesi içinde uyulması gereken kurallar var. örnek sistem üzerinde her kim olursa olsun küfür ve argo biçimi konuşmak yasaktır.
Niçin bize güveneceksiniz : aslına bakarsak size çok büyük bir güven verebilecek bir projemiz bu zamana kadar olmadı olanlarda şu an da çok fazla ses getirmiyor aslında siz bize çok fazla güvenmiyceksiniz yalnız öyle olmasını isteyeceksiniz ve o tarzda düşünen dostlar Sanal dünyanın esrarengiz penceresini açmış ve el sallamış olucak.
Burası İnternet Cafe işleten site kullanıcılarımız için gönül ister diki daha üst kısımlarda bu şekilde göze direk çarpan bir yerde yer verelim sizlere ama işte dizaynımız birazcık yazıyı kabul etmeyen bir yapıda olunca buraya eklemem gerekti. Şimdi gidin bakın bir çok internet cafede kelebek klavye veya ayna script felan yüklü ve en az gecen yıl yüklediniz demi bildim 🙂 düşünün gecen sene MSN Messenger ‘ın hangi sürümü vardı 6 bilmem kaç son sürümü arasındaki farkı düşünün çok büyük fark var demi işte o farkı artık kapatıp müşterilerinize de bir iyilik yapmış olun. 🙂 Biliyorum içinden yav deepfriz var şimdi kim ugraşıcak diyorsun bende diyorum ki aslen hiç bir şey diyemiyorum harbiden de zor iş fakat sen yapıcaksın başka yapabilecek kimse yok 🙂 basit gelsin diyelim aramızda kalsın bu arada buraya tıklayıp süratlicana yükleyebilirsiniz. 2 Yılımızı Doldurmanın verdiği mutluluk ile herkes’e birer kahve bizde sizlere doya doya için maksat muhabbet. Tüm Cafe söyleşi kullanıcıları yeni arkadaşlar bekliyor sizi bekliyoruz

İntel Script

– Bu scriptin diğerlerinden ne farkı var diye sorduğunu duyuyorum sayın kardeşim. Biliyorum o kadar yazıyı okudun ve karar veremedin ki bu yazıya kadar okuyup daha hala bişey yüklemedin. Eğer ki hala kararsız isen bu son şansın bunu yükledin yükledin başka bir şansın kalmıyor. Yüklemiyecen mi sen bilirsin şahsen hiç üzülmedim. Yok yanlış anlamış oldum yüklüyecen fakat tavsiyemi soruyorsun dur düşüneyim birazcık … Tamam buldum İntel Scripti indir sen. Bu Scriptin diğer adı ayna script aslına bakarsanız duymuşundur önceden işte buldun buradan yükleyebilirsin.

Cafe Script

– Sitemizde asıl hitap ettiğimiz kesim olan internet cafe kullanıcıları için tasarladığımız asıl script budur. Hızlı ve hiç bir log tutmadan tam bir cafe scriptidir. Ev kullanıcılarıda bu scriptten yararlanabilir fakat ev kullanıcıları için öteki scriptleri indirmelerini tavsiye ederiz.

Kelebek Script

– senelerdir popüleritesini kaybetmeden web cafeler başta olmak üzere binlerce insanın kullandığı bir script. Chat hayatına kısaca sanal dünyaya girip kelebek scripti kullanmayan insan yok gibidir.

Klavye Script

– Bizlerin anılarında çok yer edinen en eski mIRC scriptlerinden bir tanesi öyle ki en eski en çok tanınan scriptimiz diyebiliriz bu scripti tecrübe etmek isterseniz tıklayınız.

İnternet Cafe

– Cafe işletmecilerinin de bilmiş olduğu şeklinde web cafe ve ev kullanıcıları arasında belli farklar vardır örneğin cafe kullanıcıları çok fazla kanalda muhabbet etmeyi sevmez direk özelden aradığı kişiyi ulmayı arzular vakitleri dardır çünkü. İşte bazı tehlikeli sonuç saptamalarla İnternet cafecilere çok güzel şeyler hazırladık yükleyin ve kendi gözünüzle görün sonra bana teşekkür edersiniz.

Yüzük Script

– genel anlamda bu şekilde ev kullananların hayranlıkla kullanmakta olduğu begendiği ve onların zevkleri ile uyuşan bir script. Cafe söyleşi doğrusu mIRC güveni ile bu siteden gönül rahatlı hatta ve hatta huşu ile indirebilirsiniz. Eğer bu sanal dünyaya giriş yolu olan Yüzük Script ‘i begenmediğiniz taktirde bir unistall seçeneğine tıklamak kadar sıradan bir yol ile arkanıza bakmadan çekip gidebilir hatta bazen kendi içinizden bana kızabilirsiniz. Fakat azca önce saydıklarım olmayacağı için siz beni dinleyip indirin.
Sisteminize sitemiz üzerinden yükleyeceğiniz tüm dosyalar özenle seçilmiş en az 4 ayrı antivirüs programından geçirilmiştir. Sizin güvenliğinizi en fazlaca düşünen site kararlı olun bizizdir. Umarım Karşılaştığınız sorunlarda bize yazmayı dikkatsizlik etmezsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Kızlarla Sohbet

Atesli.ORG itibari ile güncellenmiştir.