Mobil Arkadaşlık
Sevgili Okurlarimiz İçin Yep Yeni Mobil arkadaşlik Sistemi etken Hale Geldi.

Mobil sohbetinin sağladığı en büyük şeylerden biri, herhangi bir coğrafi sınır bulunmamasıdır. Eğer her zaman farklı ülkelerde arkadaşlıklar edinmek isterseniz, mutlaka bir mobil chat sohbetine katılmalısınız. Kendi ilinizden kendi ilçenizden yeni kişie3rle tanışmak harika bir tecrübe olabilir. Hatta başka ülkelerden insanlarla konuşma, düşünce paylaşma ve yeni arkadaşlar edinme fırsatına sahip olacaksınız demektir. Yapmanız gereken farklı ülkelerden kullanıcılara haiz bir chat platformu bulmak ve istediğiniz ülkeden insanoğluı bulmanızı elde eden en önemli bir özelliktir.

Mobil arkadaşlık beklide chat sitelerinin mobil ara yüzler sayesinde yayınlaşmasıyla meydana gelen bir olgudur. Mobil üzerinden chat sitelerine ilişik mobil uygulamalar telefonunun ana ekranında olacak. Chat bu kadar basit olmamıştır. Mobil arkadaşlık bu kadar eğlenceli hale gelmemiştir.
Mobil görüşmeler esnasında bazı kurallar vardır ki bu kuralara uygun olarak hareket etmek iyi bir tercih olabilir. Örneğin Görüşmelerinizin çok uzun sürmemesi icap ettiğini ihmal etmeyin. Uzun söyleşi, yanlış anlamalara neden olabilir ve bilmemeniz gereken çok fazla bilgiyi açığa çıkarmaktan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Konuşmalarda kopyalama yapıştırma yaparak bazı sözcükleri göndermek karşı tarafın çok duygunuzu paylaşmanızda yeteri olmayacaktır. Bu yüzden biroldukça kişiyle aynı anda konuşursanız kopyanızda aldığınız şeyleri aldığınızdan kesin olun. Sohbet arkadaşınız istemediğiniz şeyleri öğrenecek olursa sevinmeyecek, çünkü onu başka biriyle paylaşıyorsunuz ve elbet söyleşi arkadaşlarınızın adlarını karıştırmak için garip bir konumda olabilirsiniz. Gerçek dostluklar kadar chat ortamında yapılan sohbetleri eşdeğer görmeye dikkat edin. örneğin rağmenızdakine kıymet verin. Habersiz bir şekilde sistemden çıkmak karşımızdaki kişiyi kızdırabilir. Bir işimiz çıktığında hemen yazamayacak olduğumuzda ona bir süre yazamayacağını bildirin.
Online olarak meydana getirilen chat sohbetleri her süre güzel süre geçirmek için muhteşem yerlerdir. Fakat bu her zaman öyle olmayabilir de mesela içinde bulunmuş olduğunuz söyleşi odalarında kişiler sizi rahatsız ettiklerinde siniriniz bozulabilir. Bu şeklinde durumlarda zor durumda kalabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin olmayı denemelisiniz. Sohbet ortamlarında da mutlaka farkı karakterde ve farkı davranıştan kişiler olması gerçek yaşamdan farkı olmayacak şekilde bulunabiliyor. Bu kişilerin karakterinden kaynaklanır. Sohbet odalarında her insanın aynı davranışta bulunmuş olduğu anlamına gelmez
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*