Atesli Sohbetler
Merhabalar. Kıymetli Makaleseverler ve chat’severler hoşgeldiniz. 20.09.17 İtibari ile bu domain ve hostingi almış bulunmaktayız. 2 ustalaşmış WebMaster’iz ve zaman geçtikçe bizlerle beraber makalelerimiz ve söyleşi‘lerimiz ile çok ne kadar profesyonel olduğumuzu görüceksiniz. Demişler’ki ortalık’ta webmaster kalmadı. 2 yıl Üniversite’ye gittik diye. Şimdide desinler söyleşi , Chat ve AteşliSohbet makale Yazarı olan (Sato ve Ethercity ) Kral Geri Döndü.

Dünya’da biroldukça platform’da söyleşi edilmektedir. Bizim amacımız ise alev atesli.Org olarak Siz değerli sohbet severlerimize inanılmaz büyük bir platform’da toplamak ve fazladan düşünce&düşüncelerimiz ile birbirinden değerli proje üzerine projeler yaratıp ateşlisohbet‘i birarada tutmak olacaktır.

Günlük vakalar arasından seçtiği bir mevzuyla ilgili kendine özgü görüş ve düşüncelerini fazla derinleştirmeden karşısındakilerle mevzuşuyormuş şeklinde anlattığı yazı türüne “sohbet ” denir. Bir diğer deyişle güncel bir konuda yazarın okuyucuyla konuşuyormuş gibi samimi ve anlaşılır bir üslupla yazdığı, her türlü özentiden uzak yazılara söyleşi denir. Bu yazı türünde yazar, ele aldığı konuyu derinlemesine incelemez, bilimsel bir kanıtlamaı da amaçlamaz. Yazarın amacı okuyucuyla samimi diyaloglar kurarak sadece düşüncelerini açıklamaktır. Bu yazılar genellikle gazete ve dergilerde yayınlanır.

Sohbetle İlgili Kavramlar

sohbet: dostça, arkadaşça mevzuşarak hoş bir süre geçirme, so şekildeşi, yârenlik, hasbihâl.

Söylekişi: arkadaşça, arkadaşça karşılıklı mevzuşma, hasbihâl, sohbet anlamına gelirken bu terimin edebiyattaki anlamı: Bir bilim yada sanat konusunu, mevzuşmayı andıran biçimde inceleyerek özetleyen edebiyat türüdür.

Musahabe: mevzuşma, görüşme, söyleşi.

Hoşsöyleşi: Güzel ve tatlı konuşan kimse.

Dünya’nın ve sohbet’in en büyük platformu olan mIRC sunucularında biz ateşli sohbet kelimelerinde üst segment’lerde profesyonel ve PR değeri yüksek web sayfaları ile çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Hiç bıkmadan,usanmadan ve gücenmeden günde minimum 2-3 yazı aralığında 300 kelime üzerinde ustalaşmış webmaster’lar olarak ateşli söyleşi kelimelerinde veyahutta söyleşi Kelimelerinde Bu Sayfayı,bu platformu yada bu topluluğu geliştirerek muhteşem ve sınırsız bir hizmet sunabileceğimiz harika sohbet platformuna çevirmeyi misyon’umuz ve vizyon’umuz olarak görmüş. Düşünerek planlamış “ateşli söyleşi” kelimesi altında ileriki ay’ları düşünmüş ve buralara varmayı kısa sürede hedeflemiş tüm herşeyi düşünerek sohbet kelimesindeki bu platformun domain ve hosting’ini senelik kiralamış saydıklarımızın hepsini KARŞILIK BEKLEMEDEN yapmaya Hazır hale gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki Makalemiz’de görüşmek dileği ile esen kalınca. Ateşli sohbet’ler dileriz…
1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*